Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Rebel Glans Ring

Hľadáte niečo nové? Vyberte si tento krúžok na penis! Krúžok sa nasadzuje priamo za žaluď penisu, tým udržuje v hlavičke krv a robí ho tým extrémne citlivý. Týmto budete cítiť...
Garantovaný nákup z ErosStar.sk

Na sklade • 1 variant4,5 €6 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 4 129 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Materiál
nerezová oceľ

• , zakúpené v SuperLove

Odporúčam, výborne sedí na svojom mieste a zároveń posobí veľmi elegantne a sexy zároveň. Pri sexe samotnom je to tiež super pre mňa aj pre partnerku.

• , zakúpené v ErosStar.sk

Nežné použitie

Materiál
nerezová oceľ

Hľadáte niečo nové? Vyberte si tento krúžok na penis!

Krúžok sa nasadzuje priamo za žaluď penisu, tým udržuje v hlavičke krv a robí ho tým extrémne citlivý. Týmto budete cítiť orgazmus niekoľkokrát intenzívnejšie!

Kov je veľmi odolný a jednoducho sa čistí. Krúžok sa dá nosiť aj ako jedinečný kúsok šperku okolo penisu. To vám dodá neodolateľný pohľad a veľký tvrdý žaluď.

Noste krúžok počas večera plného vzrušenia a prekvapte svoju partnerku jedinečným pohľadom!

Možnosti využitia týmto ale nekončí. Spôsobov ako krúžok Rebel Glans Ring využiť je hneď niekoľko. Otočením krúžku hore nohami dôjde k silnejšej stimulácii uzdičky. Vďaka dlhej výdrži a kovovému materiálu je skvelou voľbou pre vyskúšanie hrátok so zmenou teplôt. Nosenie môže pomôcť s oddialením ejakulácie.

Krúžok Rebel Glans Ring pasuje na všetky tvary penisov. Skvele padne za žaluď a dodá vám na mužnosti.

Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 97 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 533 recenziíĎalšie informácie